About Image
35
Years’ Experience
in HR

We have Lot’s of Success Stories

About Card Img
BİZ NE YAPIYORUZ?

Araştırıyoruz,
Başvuruyoruz,
Tamamlıyoruz!

2016 yılında kurulduk. 2009 yılından beri proje yönetimi ve vergi teşvikleri konusunda önemli bir sektör tecrübesine sahibiz. Başta savunma yan sanayi, otomotiv yan sanayi, video ve mobil oyun, elektrik-elektronik sektörü ve bilişim sektörü olmak üzere farklı sektörlerde devlet destekleri ve vergi teşvikleriyle proje yönetimi üzerine çalıştık. Yeni projeler dinleme, araştırma, başvuru sürecinden başlayarak değerlendirme ve yönetim süreçlerinde yeni şeyler öğrenme süreçlerinde ilk günkü heyecanımızı koruyoruz!

İletişime Geç
About Image
HİZMETLER

Tüm Metodolojimiz

Project Overly Image
referanslar

100% Müşteri
Mennuniyeti

150+
MÜŞTERİ
400+
PROJE
20+
PROGRAM
7+
Sektör
Testimonial Image
Doğan Akdağ

Gulliver's Games

Şirket kuruluş süreçleri de dahil olmak üzere yeni oyun geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duyduğumuz eş finansmanı kamu kaynaklarıyla elde ettik. Desteklere erişimimizde proje seçiminden başlayarak başvuru ve raporlama süreçlerinde her zaman yanımızda olan diPMO, oyun sektörüne ilişkin teorik bilgileri sayesinde bizle aynı dili konuşabildi ve projelerimize değer kattı.

Testimonial Image
Mustafa Dalcı

Userspots

Bir Google araması ile ürettikleri içerikle karşılaştığım Dipmo, diğer arama sonuçlarındaki kopyala yapıştır içeriklerden farklı olarak soru işaretlerime cevap veren bir içerik oluşturmuştu. Kendileriyle tanıştıktan ve uzun bir süredir müşteri olarak birlikte çalıştıktan sonra söyleyebilirim ki, o içerik hazırlanırken gösterilen özeni diPMO ile çalışırken tüm süreçlerde görmeye devam ediyorsunuz.

Testimonial Image
Barbaros Serter

Sertplas

2017 yılından beri çalıştığımız diPMO’nun detaycı ve destekleyici yaklaşımı sayesinde kamu kaynaklarıyla bir çok başarılı proje tamamladık. Araştırma anlayışları, iş yapma anlayışları ve projelerimizi sahiplenmeleri zamanla diPMO’yu bizim için hizmet sağlayıcıdan ziyade bir çözüm ortağı haline getirdi. İlerleyen projelerimizde de kendileriyle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

İletİŞİM

Bizimle İletişime Geç

Ad*
Soyad*
E-mail*
Konu
Mesaj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
diPMO ile tanışmaya hazır mısın?